Sensata Technologies/Airpax LEGBXF66-34808-20-V
LEGBXF66-34808-20-V picture photo
Mfg. Part Number
LEGBXF66-34808-20-V
Datasheet Download
LEGBXF66-34808-20-V.pdf
Availability of LEGBXF66-34808-20-V
QUANTITY
LEGBXF66-34808-20-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LEGBXF66-34808-20-V
Internal Part NumberEIS-LEGBXF66-34808-20-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LEGBXF66-34808-20-V
Related LinksLEGBXF66-, LEGBXF66-34808-20-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LEGBXF66-34808-20-V Details Description
Related parts for LEGBXF66-34808-20-V
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CONN HEADER 46POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
RES SMD 69.8 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 6SLOT 5POS datasheet.pdf
LED RED CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V X6S 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf