Sensata Technologies/Airpax LELB1-36290-50-V
LELB1-36290-50-V picture photo
Mfg. Part Number
LELB1-36290-50-V
Datasheet Download
LELB1-36290-50-V.pdf
Availability of LELB1-36290-50-V
QUANTITY
LELB1-36290-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELB1-36290-50-V
Internal Part NumberEIS-LELB1-36290-50-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELB1-36290-50-V
Related LinksLELB1-36, LELB1-36290-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELB1-36290-50-V Details Description
Related parts for LELB1-36290-50-V
SCR SENS GATE 400V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
PHONO JACK 3POS R/A RED/WHT/Y AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 DIP SLD datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 6.7A 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf