Sensata Technologies/Airpax LELBXK1-39010-50-V
LELBXK1-39010-50-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXK1-39010-50-V
Datasheet Download
LELBXK1-39010-50-V.pdf
Availability of LELBXK1-39010-50-V
QUANTITY
LELBXK1-39010-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXK1-39010-50-V
Internal Part NumberEIS-LELBXK1-39010-50-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXK1-39010-50-V
Related LinksLELBXK1-3, LELBXK1-39010-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELBXK1-39010-50-V Details Description
Related parts for LELBXK1-39010-50-V
IC FPGA 61 I/O 84PLCC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 40VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 3.48K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
EXTRACTION TOOL datasheet.pdf
REAR COVER datasheet.pdf
RES SMD 6.81K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 1.96M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32TQFP datasheet.pdf
CAP FILM 0.075UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf