Sensata Technologies/Airpax LELBXK1-39011-40-V
LELBXK1-39011-40-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXK1-39011-40-V
Datasheet Download
LELBXK1-39011-40-V.pdf
Availability of LELBXK1-39011-40-V
QUANTITY
LELBXK1-39011-40-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXK1-39011-40-V
Internal Part NumberEIS-LELBXK1-39011-40-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXK1-39011-40-V
Related LinksLELBXK1-3, LELBXK1-39011-40-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELBXK1-39011-40-V Details Description
Related parts for LELBXK1-39011-40-V
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8DIP datasheet.pdf
WORKSTATION KIT ESD GOLD 5PCS datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 40POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 6 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 3.3V SOT23-5 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO214AB datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 20% 2910 datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
500 TB SPR PLU HOOK/E datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 20% 63VDC AXIAL datasheet.pdf