Sensata Technologies/Airpax LELHK11-33860-30-V
LELHK11-33860-30-V picture photo
Mfg. Part Number
LELHK11-33860-30-V
Datasheet Download
LELHK11-33860-30-V.pdf
Availability of LELHK11-33860-30-V
QUANTITY
LELHK11-33860-30-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELHK11-33860-30-V
Internal Part NumberEIS-LELHK11-33860-30-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELHK11-33860-30-V
Related LinksLELHK11-3, LELHK11-33860-30-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELHK11-33860-30-V Details Description
Related parts for LELHK11-33860-30-V
RES SMD 10.5KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
BUZZER MAGNETIC 3.6V 8.5MM SMD datasheet.pdf
IC SSTL-II PLL CLK-DRVR 48TSSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 116KB FLASH 113BGA datasheet.pdf
IC CODEC AC'97 MIC/JACK 32-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
IC CPLD 8MC 25NS 20PLCC datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 4SMD datasheet.pdf
MICRO 37C P 30" WHT JACKS datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT datasheet.pdf