Sensata Technologies/Airpax LELHPK11-1REC4-36862-125-V
LELHPK11-1REC4-36862-125-V picture photo
Mfg. Part Number
LELHPK11-1REC4-36862-125-V
Datasheet Download
LELHPK11-1REC4-36862-125-V.pdf
Availability of LELHPK11-1REC4-36862-125-V
QUANTITY
LELHPK11-1REC4-36862-125-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELHPK11-1REC4-36862-125-V
Internal Part NumberEIS-LELHPK11-1REC4-36862-125-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELHPK11-1REC4-36862-125-V
LELHPK11-1REC4-36862-125-V Details Description
Related parts for LELHPK11-1REC4-36862-125-V
IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP datasheet.pdf
IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX datasheet.pdf
RES SMD 590 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
IC VIDEO PROCESSOR ADV 484TFBGA datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
IC VOLT DET TIME DLY 4.2V 4-USPN datasheet.pdf