Murata Electronics North America LFA30-12B0766B027AF-194
LFA30-12B0766B027AF-194 picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-12B0766B027AF-194
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LFA30-12B0766B027AF-194.pdf
Availability of LFA30-12B0766B027AF-194
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LFA30-12B0766B027AF-194 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-12B0766B027AF-194
Internal Part NumberEIS-LFA30-12B0766B027AF-194
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-12B0766B027AF-194 today.
SeriesLFA30-12B0766
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-12B0766B027AF-194
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFA30-12B0766B027AF-194 Details Description
Related parts for LFA30-12B0766B027AF-194
DIODE ZENER 27V 1W DO41 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1/2W 1913 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 70A TO-263AB datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 43PF 10V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES 332 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CARD EDGE datasheet.pdf
220UF 200V 18X40 105C RAD datasheet.pdf