Murata Electronics North America LFA30-12B0786B040AFA-320
LFA30-12B0786B040AFA-320 picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-12B0786B040AFA-320
Datasheet Download
LFA30-12B0786B040AFA-320.pdf
Availability of LFA30-12B0786B040AFA-320
QUANTITY
LFA30-12B0786B040AFA-320 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-12B0786B040AFA-320
Internal Part NumberEIS-LFA30-12B0786B040AFA-320
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-12B0786B040AFA-320 today.
SeriesLFA30-12B0786B
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD4532
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-12B0786B040AFA-320
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFA30-12B0786B040AFA-320 Details Description
Related parts for LFA30-12B0786B040AFA-320
MEMORY CARD SRAM 2MB datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SO datasheet.pdf
SENSOR REFL LONG H TYPE W/OSC datasheet.pdf
BATTERY PK 15.0V C SIZE ALKALINE datasheet.pdf
RES SMD 39.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG FH 40POS .050 R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf