Murata Electronics North America LFA30-15B0912B010AF-724/TA
LFA30-15B0912B010AF-724/TA picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-15B0912B010AF-724/TA
Datasheet Download
LFA30-15B0912B010AF-724/TA.pdf
Availability of LFA30-15B0912B010AF-724/TA
QUANTITY
LFA30-15B0912B010AF-724/TA Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-15B0912B010AF-724/TA
Internal Part NumberEIS-LFA30-15B0912B010AF-724/TA
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-15B0912B010AF-724/TA today.
SeriesLFA30-15B0912B0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-15B0912B010AF-724/TA
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFA30-15B0912B010AF-724/TA Details Description
Related parts for LFA30-15B0912B010AF-724/TA
CONN PLUG 4POS VERT SINGLE datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 56K OHM 0502 datasheet.pdf
SWITCHLOCK DP 3POS SLD LUG 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN datasheet.pdf
SAS BACKPLANE RECEPT, VERTICAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
MOD DIODE 1400V 100A ADD-A-PAK datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf