Murata Electronics North America LFA30-15B1627B075AF-
LFA30-15B1627B075AF- picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-15B1627B075AF-
Datasheet Download
LFA30-15B1627B075AF-.pdf
Availability of LFA30-15B1627B075AF-
QUANTITY
LFA30-15B1627B075AF- Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-15B1627B075AF-
Internal Part NumberEIS-LFA30-15B1627B075AF-
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-15B1627B075AF- today.
SeriesLFA30-15B162
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-15B1627B075AF-
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFA30-15B1627B075AF- Details Description
Related parts for LFA30-15B1627B075AF-
TERM BLOCK PLUG 32POS datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 45NS 36VFBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.18K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
FLAT CABLE WIRE SADDLE BLACK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-15V 333MA 10W datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 1.2MH 45MA 30 OHM SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD datasheet.pdf