Murata Electronics North America LFA30-15B1627B075AF-38
LFA30-15B1627B075AF-38 picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-15B1627B075AF-38
Datasheet Download
LFA30-15B1627B075AF-38.pdf
Availability of LFA30-15B1627B075AF-38
QUANTITY
LFA30-15B1627B075AF-38 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-15B1627B075AF-38
Internal Part NumberEIS-LFA30-15B1627B075AF-38
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-15B1627B075AF-38 today.
SeriesLFA30-15B1627
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-15B1627B075AF-38
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFA30-15B1627B075AF-38 Details Description
Related parts for LFA30-15B1627B075AF-38
MOSFET N-CH 60V 75A TO-220AB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS WALL MT SCK datasheet.pdf
FERRITE CHIP 10 OHM 500MA 01005 datasheet.pdf
CAP FILM 8UF 10% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC LAN ETHERNET CTLR 5V 100LQFP datasheet.pdf
LABEL ID RATINGS 0.49" BLCK/YLL datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT datasheet.pdf