NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. LFDAS12XFLT
LFDAS12XFLT picture photo
Mfg. Part Number
LFDAS12XFLT
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
HARDWARE MC9S12XF 144-PIN
Datasheet Download
LFDAS12XFLT.pdf
Availability of LFDAS12XFLT
QUANTITY
LFDAS12XFLT Order Process
Ship out your order
Specifications of LFDAS12XFLT
Internal Part NumberEIS-LFDAS12XFLT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeAdapter Socket
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LFDAS12XFLT
LFDAS12XFLT Details Description
Related parts for LFDAS12XFLT
THERMISTOR NTC 100K OHM 1% BEAD datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 45A TO262-3 datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 5.72"LX4.77"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3POS 7.62MM datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
RES 649 OHM 0.3W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGE .100 19POS HL LOW P datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.45A 100 MOHM datasheet.pdf