Murata Electronics North America LFJ30-03B1842B075AF-653
LFJ30-03B1842B075AF-653 picture photo
Mfg. Part Number
LFJ30-03B1842B075AF-653
Datasheet Download
LFJ30-03B1842B075AF-653.pdf
Availability of LFJ30-03B1842B075AF-653
QUANTITY
LFJ30-03B1842B075AF-653 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFJ30-03B1842B075AF-653
Internal Part NumberEIS-LFJ30-03B1842B075AF-653
Delivery TimeIn stock, ship LFJ30-03B1842B075AF-653 today.
SeriesLFJ30-03B1842
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type1K
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFJ30-03B1842B075AF-653
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFJ30-03B1842B075AF-653 Details Description
Related parts for LFJ30-03B1842B075AF-653
DIODE GEN PURP 1.4KV 300A DO205 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 WW datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 6UCSP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 24POS WALL MT PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AC datasheet.pdf
IC BATTERY CHARGER 28V 12UDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5.1V DUAL 12V datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf