Murata Electronics North America LFL30-13C0950B020AF-357
LFL30-13C0950B020AF-357 picture photo
Mfg. Part Number
LFL30-13C0950B020AF-357
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LFL30-13C0950B020AF-357.pdf
Availability of LFL30-13C0950B020AF-357
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LFL30-13C0950B020AF-357 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFL30-13C0950B020AF-357
Internal Part NumberEIS-LFL30-13C0950B020AF-357
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LFL30-13C0950B020AF-357 today.
SeriesLFL30-13C0950
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4532
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFL30-13C0950B020AF-357
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFL30-13C0950B020AF-357 Details Description
Related parts for LFL30-13C0950B020AF-357
POT 50K OHM 1/3W CARBON LINEAR datasheet.pdf
FILTER LINE .7MH 0.9A TYPE 11M datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN M12 4POS R/A SOCKET datasheet.pdf
5003 DC CONNECTOR W/ FILTER 15A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
RES 2.21 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 619K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS .100 L.143 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 250MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RAD datasheet.pdf