Bivar, Inc. LFR-215Y130VAC
LFR-215Y130VAC picture photo
Mfg. Part Number
LFR-215Y130VAC
Manufacturer
Product Category
LEDs - Lamp Replacements
Brief Description
LED T3 1/4 595NM YLW 130V BA9S
Datasheet Download
LFR-215Y130VAC.pdf
Availability of LFR-215Y130VAC
QUANTITY
LFR-215Y130VAC Order Process
Ship out your order
Specifications of LFR-215Y130VAC
Internal Part NumberEIS-LFR-215Y130VAC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Lamp Replacements
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LFR-215Y130VAC
Related LinksLFR-215, LFR-215Y130VAC Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
LFR-215Y130VAC Details Description
Related parts for LFR-215Y130VAC
IC REG LDO ADJ 0.5A 8LFCSP datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 6V 20% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3V TSOT23-6 datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 20K OHM 10SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 20UF 35V 10% 2SMD datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 18POS DUAL SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
THERMOSTAT 100 DEG NC 8-DIP datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.082UF RADIAL datasheet.pdf