Murata Electronics North America LGHK1005+3N9SJ-T
LGHK1005+3N9SJ-T picture photo
Mfg. Part Number
LGHK1005+3N9SJ-T
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LGHK1005+3N9SJ-T.pdf
Availability of LGHK1005+3N9SJ-T
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LGHK1005+3N9SJ-T Order Process
Ship out your order
Specifications of LGHK1005+3N9SJ-T
Internal Part NumberEIS-LGHK1005+3N9SJ-T
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LGHK1005+3N9SJ-T today.
SeriesLGHK1005+
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeMURATA
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LGHK1005+3N9SJ-T
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLGHK1005, LGHK1005+3N9SJ-T Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LGHK1005+3N9SJ-T Details Description
Related parts for LGHK1005+3N9SJ-T
MOSFET P-CH 50V 130MA SOT-23 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 70MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
DEEP BOX W/FLP COVER FOR 2-DUPL datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 16POS TIN datasheet.pdf
RES 348K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf