Amphenol Aerospace Operations LJT00RE23-55S-023
LJT00RE23-55S-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT00RE23-55S-023
Brief Description
LJT 55C 55#20 SKT RECP
Datasheet Download
LJT00RE23-55S-023.pdf
Availability of LJT00RE23-55S-023
QUANTITY
LJT00RE23-55S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT00RE23-55S-023
Internal Part NumberEIS-LJT00RE23-55S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT00RE23-55S-023
Related LinksLJT00RE2, LJT00RE23-55S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT00RE23-55S-023 Details Description
Related parts for LJT00RE23-55S-023
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD datasheet.pdf
IC DRIVER DISPLAY LED 44PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
IC WIRELESS MCU 40HVQFN datasheet.pdf
CAP CER 100PF 250VAC RADIAL datasheet.pdf
Crystal 38.4000MHz 10ppm 18pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC HALL SENSOR DGTL SW TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf