Amphenol Aerospace Operations LJT01RT21-35S
LJT01RT21-35S picture photo
Mfg. Part Number
LJT01RT21-35S
Brief Description
LJT 79C 79#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJT01RT21-35S.pdf
Availability of LJT01RT21-35S
QUANTITY
LJT01RT21-35S Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT01RT21-35S
Internal Part NumberEIS-LJT01RT21-35S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT01RT21-35S
Related LinksLJT01R, LJT01RT21-35S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT01RT21-35S Details Description
Related parts for LJT01RT21-35S
RES SMD 357 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 1A SC63 datasheet.pdf
SWITCH KNOB PLAIN 0.305" BLACK datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 20V SOT563F datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32TQFP datasheet.pdf
BUZZ VDC 2KHZ FAST DBL PULS datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 17AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 20A SPST datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf