Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-11-35SC-023
LJT06RT-11-35SC-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-11-35SC-023
Brief Description
LJT 13C 13#22D SKT PLUG
Datasheet Download
LJT06RT-11-35SC-023.pdf
Availability of LJT06RT-11-35SC-023
QUANTITY
LJT06RT-11-35SC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-11-35SC-023
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-11-35SC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-11-35SC-023
Related LinksLJT06RT-1, LJT06RT-11-35SC-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-11-35SC-023 Details Description
Related parts for LJT06RT-11-35SC-023
IC LATCH POWER LOGIC 24 SOIC datasheet.pdf
RES SMD 249 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FRLK BKWY 8POS datasheet.pdf
Connector Socket 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
26500 39C 37#20 2#16 SKT PLUG datasheet.pdf
CMOS 300 MHz Quadrature Complete-DDS IC datasheet.pdf