Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-15-35PA-014
LJT06RT-15-35PA-014 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-15-35PA-014
Brief Description
LJT 37C 37#22D PIN WALL RECP
Datasheet Download
LJT06RT-15-35PA-014.pdf
Availability of LJT06RT-15-35PA-014
QUANTITY
LJT06RT-15-35PA-014 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-15-35PA-014
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-15-35PA-014
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-15-35PA-014
Related LinksLJT06RT-1, LJT06RT-15-35PA-014 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-15-35PA-014 Details Description
Related parts for LJT06RT-15-35PA-014
FIXED IND 39UH 2.7A 73 MOHM SMD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.5VA 28V datasheet.pdf
CAP CER 100PF 150V 0606 datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 25V SCREW datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20DHVQFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CSTR,STR,SU datasheet.pdf
OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD datasheet.pdf