Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-15-5PA-023
LJT06RT-15-5PA-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-15-5PA-023
Brief Description
LJT 5C 5#16 PIN PLUG
Datasheet Download
LJT06RT-15-5PA-023.pdf
Availability of LJT06RT-15-5PA-023
QUANTITY
LJT06RT-15-5PA-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-15-5PA-023
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-15-5PA-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-15-5PA-023
Related LinksLJT06RT-1, LJT06RT-15-5PA-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-15-5PA-023 Details Description
Related parts for LJT06RT-15-5PA-023
CONN MINI OSP JACK 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm Series 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES SMD 560 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HOUSING 50POS 2.54MM datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
TAPER PIN EXTRACTION TOOL datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 100 CLBs, 1500 Gates, 100MHz, CMOS, PQCC68 IC datasheet.pdf