Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-21-11S-023
LJT06RT-21-11S-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-21-11S-023
Brief Description
LJT 11C 11#12 SKT PLUG
Datasheet Download
LJT06RT-21-11S-023.pdf
Availability of LJT06RT-21-11S-023
QUANTITY
LJT06RT-21-11S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-21-11S-023
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-21-11S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-21-11S-023
Related LinksLJT06RT-2, LJT06RT-21-11S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-21-11S-023 Details Description
Related parts for LJT06RT-21-11S-023
IC 8-IN MUX HS CMOS 16-DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.6A 123 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 150V 0606 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH datasheet.pdf
RES 510 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 3W 6327 datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
0.8MM B TO B PLUG ASSY datasheet.pdf