Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-25-20SA-023
LJT06RT-25-20SA-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-25-20SA-023
Brief Description
LJT 30C 10#20 13#16 3#8(TWINAX
Datasheet Download
LJT06RT-25-20SA-023.pdf
Availability of LJT06RT-25-20SA-023
QUANTITY
LJT06RT-25-20SA-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-25-20SA-023
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-25-20SA-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-25-20SA-023
Related LinksLJT06RT-2, LJT06RT-25-20SA-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-25-20SA-023 Details Description
Related parts for LJT06RT-25-20SA-023
CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A TIN datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 9/16-18UNF .5-4.5V datasheet.pdf
LED 1" FLAT YEL PMI 125V C1D2 datasheet.pdf
RES 12.1 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
19" IND PC RES TOUCH COREDUO datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT GN datasheet.pdf
JTV RELAY 1 FORM A 18V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 44 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
DIODE STD REC 1200V 70A DO5 datasheet.pdf
POWER ENTRY datasheet.pdf
CAP FILM 11NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT datasheet.pdf