Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-25-35S-023-LC
LJT06RT-25-35S-023-LC picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-25-35S-023-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
LJT 128C 128#22D SKT WALL RECP
Datasheet Download
LJT06RT-25-35S-023-LC.pdf
Availability of LJT06RT-25-35S-023-LC
QUANTITY
LJT06RT-25-35S-023-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-25-35S-023-LC
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-25-35S-023-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-25-35S-023-LC
Related LinksLJT06RT-25, LJT06RT-25-35S-023-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-25-35S-023-LC Details Description
Related parts for LJT06RT-25-35S-023-LC
IC MOSFET DRIVER N-CH 10-MSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 470K OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN M12 5POS SOCKET datasheet.pdf
CONN RING TIN 350-450MCM 5/8" datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 10ppm 20pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
RES 0.121 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 750K OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
STD CPU BOX 4-CAM datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf