Amphenol Aerospace Operations LJT07RE-15-35S-SR
LJT07RE-15-35S-SR picture photo
Mfg. Part Number
LJT07RE-15-35S-SR
Brief Description
LJT 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJT07RE-15-35S-SR.pdf
Availability of LJT07RE-15-35S-SR
QUANTITY
LJT07RE-15-35S-SR Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT07RE-15-35S-SR
Internal Part NumberEIS-LJT07RE-15-35S-SR
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT07RE-15-35S-SR
Related LinksLJT07RE-, LJT07RE-15-35S-SR Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT07RE-15-35S-SR Details Description
Related parts for LJT07RE-15-35S-SR
RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC CTRLR POWER DISTRIB 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
IC REGISTR CMOS BIDIRECT 24TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 630MA 500 MOHM datasheet.pdf