Amphenol Aerospace Operations LJT07RE-15-68S-023
LJT07RE-15-68S-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT07RE-15-68S-023
Brief Description
LJT 8C 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
LJT07RE-15-68S-023.pdf
Availability of LJT07RE-15-68S-023
QUANTITY
LJT07RE-15-68S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT07RE-15-68S-023
Internal Part NumberEIS-LJT07RE-15-68S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT07RE-15-68S-023
Related LinksLJT07RE-1, LJT07RE-15-68S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT07RE-15-68S-023 Details Description
Related parts for LJT07RE-15-68S-023
CONN RCPT 23POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 8.89MM datasheet.pdf
RES 18.4 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf