Amphenol Aerospace Operations LJT07RT-13-35S-023
LJT07RT-13-35S-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT07RT-13-35S-023
Brief Description
LJT 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJT07RT-13-35S-023.pdf
Availability of LJT07RT-13-35S-023
QUANTITY
LJT07RT-13-35S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT07RT-13-35S-023
Internal Part NumberEIS-LJT07RT-13-35S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT07RT-13-35S-023
Related LinksLJT07RT-1, LJT07RT-13-35S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT07RT-13-35S-023 Details Description
Related parts for LJT07RT-13-35S-023
IC DSP FIX PT 16-BIT 179-BGA datasheet.pdf
RES SMD 118K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 0.50 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLK 23POS 5MM ANGLED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X8R 0805 datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
2.5G DWDM TOSA 200KM datasheet.pdf
LD 4MM STK P-P SILIC .75 25CM WH datasheet.pdf