Amphenol Aerospace Operations LJTP02RE-15-35SB-023
LJTP02RE-15-35SB-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJTP02RE-15-35SB-023
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
LJT 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJTP02RE-15-35SB-023.pdf
Availability of LJTP02RE-15-35SB-023
QUANTITY
LJTP02RE-15-35SB-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTP02RE-15-35SB-023
Internal Part NumberEIS-LJTP02RE-15-35SB-023
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTP02RE-15-35SB-023
Related LinksLJTP02RE-1, LJTP02RE-15-35SB-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTP02RE-15-35SB-023 Details Description
Related parts for LJTP02RE-15-35SB-023
SCR PHASE CONT 800V 90A D-55 datasheet.pdf
INLET C14 1.5MM PNL SNAP-IN PCB datasheet.pdf
TRANS NPN 30V 3A SOT89 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN +/-3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS INLINE PIN datasheet.pdf
DIE SET FOR M/5 FRAME datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 48V 300W datasheet.pdf
Crystal 20.4800MHz 15ppm 8pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf