Amphenol Aerospace Operations LJTPQ00RE-19-28P-023
LJTPQ00RE-19-28P-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJTPQ00RE-19-28P-023
Brief Description
LJT 28C 26#20 2#16 PIN RECP
Datasheet Download
LJTPQ00RE-19-28P-023.pdf
Availability of LJTPQ00RE-19-28P-023
QUANTITY
LJTPQ00RE-19-28P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTPQ00RE-19-28P-023
Internal Part NumberEIS-LJTPQ00RE-19-28P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTPQ00RE-19-28P-023
Related LinksLJTPQ00RE-, LJTPQ00RE-19-28P-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTPQ00RE-19-28P-023 Details Description
Related parts for LJTPQ00RE-19-28P-023
RES SMD 26.1 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOD THYRISTOR/DIO 1600V TO-240AA datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.2V 0.35A 6DSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC PWR SOURCE MOD DISTR 12QFN datasheet.pdf
RES 1.87 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf