Murata Electronics North America LL0508X7R223M50D500
LL0508X7R223M50D500 picture photo
Mfg. Part Number
LL0508X7R223M50D500
Datasheet Download
LL0508X7R223M50D500.pdf
Availability of LL0508X7R223M50D500
QUANTITY
LL0508X7R223M50D500 Order Process
Ship out your order
Specifications of LL0508X7R223M50D500
Internal Part NumberEIS-LL0508X7R223M50D500
Delivery TimeIn stock, ship LL0508X7R223M50D500 today.
SeriesLL0508X7R22
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LL0508X7R223M50D500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLL0508X7R, LL0508X7R223M50D500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LL0508X7R223M50D500 Details Description
Related parts for LL0508X7R223M50D500
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.39UF 50V X7R 2220 datasheet.pdf
RES SMD 1.21 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG YELLOW 100' datasheet.pdf
SHELF FIXED 7X17.5X1.72" BLACK datasheet.pdf
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR OVAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/2W .25% AXIAL datasheet.pdf
SGE-225-2-0530 01000C SFTY EDGE datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf