Murata Electronics North America LL0612X7R154M25
LL0612X7R154M25 picture photo
Mfg. Part Number
LL0612X7R154M25
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LL0612X7R154M25.pdf
Availability of LL0612X7R154M25
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LL0612X7R154M25 Order Process
Ship out your order
Specifications of LL0612X7R154M25
Internal Part NumberEIS-LL0612X7R154M25
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LL0612X7R154M25 today.
SeriesLL0612X7R
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LL0612X7R154M25
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLL0612X, LL0612X7R154M25 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LL0612X7R154M25 Details Description
Related parts for LL0612X7R154M25
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 264LFBGA datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16TSSOP datasheet.pdf
CONN HOUSING DUAL ROW 28POS .100 datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS 2.5MM SMD .5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 8VSSOP datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM CM 24-SSOP datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 4.7A 16 MOHM SMD datasheet.pdf