Sensata Technologies/Airpax LMLHPK11-2R-32968-150-V
LMLHPK11-2R-32968-150-V picture photo
Mfg. Part Number
LMLHPK11-2R-32968-150-V
Datasheet Download
LMLHPK11-2R-32968-150-V.pdf
Availability of LMLHPK11-2R-32968-150-V
QUANTITY
LMLHPK11-2R-32968-150-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LMLHPK11-2R-32968-150-V
Internal Part NumberEIS-LMLHPK11-2R-32968-150-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LMLHPK11-2R-32968-150-V
Related LinksLMLHPK11-2R, LMLHPK11-2R-32968-150-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LMLHPK11-2R-32968-150-V Details Description
Related parts for LMLHPK11-2R-32968-150-V
IC FPGA 166 I/O 240PQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25M OHM 3% 50W datasheet.pdf
CONN 8 POS IDC SOCKET GOLD POL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5.0MM 11POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 24pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 2MM VERT TIN datasheet.pdf