Sensata Technologies/Airpax LMLK1-1RS4-32924-15-V
LMLK1-1RS4-32924-15-V picture photo
Mfg. Part Number
LMLK1-1RS4-32924-15-V
Datasheet Download
LMLK1-1RS4-32924-15-V.pdf
Availability of LMLK1-1RS4-32924-15-V
QUANTITY
LMLK1-1RS4-32924-15-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LMLK1-1RS4-32924-15-V
Internal Part NumberEIS-LMLK1-1RS4-32924-15-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LMLK1-1RS4-32924-15-V
Related LinksLMLK1-1RS4, LMLK1-1RS4-32924-15-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LMLK1-1RS4-32924-15-V Details Description
Related parts for LMLK1-1RS4-32924-15-V
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS .100" DBL PCB datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 2225 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO204AC datasheet.pdf
RES SMD 5.23KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
BG MBB 4 MIL 10X30" 100EA datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf