Murata Electronics North America LMS33L1441H001A-202/TA66
LMS33L1441H001A-202/TA66 picture photo
Mfg. Part Number
LMS33L1441H001A-202/TA66
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LMS33L1441H001A-202/TA66.pdf
Availability of LMS33L1441H001A-202/TA66
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LMS33L1441H001A-202/TA66 Order Process
Ship out your order
Specifications of LMS33L1441H001A-202/TA66
Internal Part NumberEIS-LMS33L1441H001A-202/TA66
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LMS33L1441H001A-202/TA66 today.
SeriesLMS33L1441H001
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LMS33L1441H001A-202/TA66
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LMS33L1441H001A-202/TA66 Details Description
Related parts for LMS33L1441H001A-202/TA66
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 1W MELF datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM datasheet.pdf
TERM HOUSING datasheet.pdf
2P FH PLUG VAL-U-LOK V0 datasheet.pdf
CAP CER 0.90PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
TRACK RAIL FRONT datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf