| Internal Part Number | EIS-LMX2525LQX1321/NOPB | |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant | |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) | |
| Production Status (Lifecycle) | Obsolete / Discontinued | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 4,500 | |
| Function | Frequency Synthesizer | |
| Frequency | 1321MHz | |
| RF Type | PDC | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | LMX2525LQX1321/NOPB | |
| Related Links | LMX2525LQ, LMX2525LQX1321/NOPB Datasheet, Texas Instruments Distributor | |
 | H2BXG-10103-L6 | JUMPER-H1501TR/A3049L/X 3" | datasheet.pdf | |
 | EMK042CG8R2DC-F | CAP CER 8.2PF 16V NP0 01005 | datasheet.pdf | |
 | 960126-7102-AR | Connector Receptacle 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle | datasheet.pdf | |
 | MCR01MRTJ510 | RES SMD 51 OHM 5% 1/16W 0402 | datasheet.pdf | |
 | 3EZ180D5/TR12 | DIODE ZENER 180V 3W DO204AL | datasheet.pdf | |
 | 803-83-094-66-001101 | Connector Socket 94 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole | datasheet.pdf | |