Murata Electronics North America LOW15AN22NJ00D
LOW15AN22NJ00D picture photo
Mfg. Part Number
LOW15AN22NJ00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LOW15AN22NJ00D.pdf
Availability of LOW15AN22NJ00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LOW15AN22NJ00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LOW15AN22NJ00D
Internal Part NumberEIS-LOW15AN22NJ00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LOW15AN22NJ00D today.
SeriesLOW15AN2
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LOW15AN22NJ00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLOW15AN, LOW15AN22NJ00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LOW15AN22NJ00D Details Description
Related parts for LOW15AN22NJ00D
RES SMD 102K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-12VOUT 1W datasheet.pdf
SURFACE BELT 3X21" A MED datasheet.pdf
TERMINAL MARKER WS 10/5 MC datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf