Murata Electronics North America LQG10A3N3S00T1M05-01
LQG10A3N3S00T1M05-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQG10A3N3S00T1M05-01
Datasheet Download
LQG10A3N3S00T1M05-01.pdf
Availability of LQG10A3N3S00T1M05-01
QUANTITY
LQG10A3N3S00T1M05-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQG10A3N3S00T1M05-01
Internal Part NumberEIS-LQG10A3N3S00T1M05-01
Delivery TimeIn stock, ship LQG10A3N3S00T1M05-01 today.
SeriesLQG10A3N3S00
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQG10A3N3S00T1M05-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQG10A3N3S00T1M05-01 Details Description
Related parts for LQG10A3N3S00T1M05-01
CONN EDGE DUAL .050 270 POS datasheet.pdf
INDUCTOR/XFRMR 10.9UH MULTIWIND datasheet.pdf
BATTERY ALKALINE 1.5V AA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.121 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 37.4K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 5.6UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf