Murata Electronics North America LQG11A33NJ00T1M
LQG11A33NJ00T1M picture photo
Mfg. Part Number
LQG11A33NJ00T1M
Datasheet Download
LQG11A33NJ00T1M.pdf
Availability of LQG11A33NJ00T1M
QUANTITY
LQG11A33NJ00T1M Order Process
Ship out your order
Specifications of LQG11A33NJ00T1M
Internal Part NumberEIS-LQG11A33NJ00T1M
Delivery TimeIn stock, ship LQG11A33NJ00T1M today.
SeriesLQG11A33N
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type060333N
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQG11A33NJ00T1M
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQG11A3, LQG11A33NJ00T1M Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQG11A33NJ00T1M Details Description
Related parts for LQG11A33NJ00T1M
LED 7-SEG DUAL CA RED RHDP .56" datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A 8SO datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
MICRO 21C P 48" WHT NI datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
R2R67P67P-0101 200 datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf