Murata Electronics North America LQG18HH15NJ00D
LQG18HH15NJ00D picture photo
Mfg. Part Number
LQG18HH15NJ00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQG18HH15NJ00D.pdf
Availability of LQG18HH15NJ00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQG18HH15NJ00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQG18HH15NJ00D
Internal Part NumberEIS-LQG18HH15NJ00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQG18HH15NJ00D today.
SeriesLQG18HH1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQG18HH15NJ00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQG18HH, LQG18HH15NJ00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQG18HH15NJ00D Details Description
Related parts for LQG18HH15NJ00D
FUSE SURGE SUP 600VAC 10KA CART datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1.18" 1MM 5POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 15MM datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 160V SCREW datasheet.pdf
1.00MM DIA WTB REC 7CKT datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 5.22A 13 MOHM TH datasheet.pdf
CONN HDR 26POS 2.54MM datasheet.pdf
TWEEZER POINT VERY FINE 3 4.50" datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A datasheet.pdf