Murata Electronics North America LQG21N2R7K10T1M00-01
LQG21N2R7K10T1M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQG21N2R7K10T1M00-01
Datasheet Download
LQG21N2R7K10T1M00-01.pdf
Availability of LQG21N2R7K10T1M00-01
QUANTITY
LQG21N2R7K10T1M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQG21N2R7K10T1M00-01
Internal Part NumberEIS-LQG21N2R7K10T1M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQG21N2R7K10T1M00-01 today.
SeriesLQG21N2R7K10
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQG21N2R7K10T1M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQG21N2R7K10T1M00-01 Details Description
Related parts for LQG21N2R7K10T1M00-01
TIE MOUNTING STL 1HOLE .25" SCR datasheet.pdf
CONN HEADER 70POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 15K OHM 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC PWR INTRFCE SW FOR POE 8TSSOP datasheet.pdf
ADAPTER 8-PIN DIP - DFN datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-5V 2W datasheet.pdf
ARDUINO ROBOT US PLUG datasheet.pdf
CAP FILM 120NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf