Murata Electronics North America LQG21NR47K10T1M00
LQG21NR47K10T1M00 picture photo
Mfg. Part Number
LQG21NR47K10T1M00
Datasheet Download
LQG21NR47K10T1M00.pdf
Availability of LQG21NR47K10T1M00
QUANTITY
LQG21NR47K10T1M00 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQG21NR47K10T1M00
Internal Part NumberEIS-LQG21NR47K10T1M00
Delivery TimeIn stock, ship LQG21NR47K10T1M00 today.
SeriesLQG21NR47K
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeChipInductor
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQG21NR47K10T1M00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQG21NR4, LQG21NR47K10T1M00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQG21NR47K10T1M00 Details Description
Related parts for LQG21NR47K10T1M00
KNOB BLK MATTE1.25"DIA.125"SHAFT datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 3A DDPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 690MA 252 MOHM datasheet.pdf
MODULE VF GRAPHIC DISPLAY 160X16 datasheet.pdf
CAP CER 39PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
FLEX POLY MOLDED PART datasheet.pdf
26500 12C 12#12 P RECP SS LC datasheet.pdf
GT 3C 3#16S SKT PLUG datasheet.pdf
Quad 8-Bit Voltage Out CMOS DAC Complete with Internal 10 V Reference IC datasheet.pdf