Murata Electronics North America LQH21A10NJ04M00-01
LQH21A10NJ04M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQH21A10NJ04M00-01
Datasheet Download
LQH21A10NJ04M00-01.pdf
Availability of LQH21A10NJ04M00-01
QUANTITY
LQH21A10NJ04M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH21A10NJ04M00-01
Internal Part NumberEIS-LQH21A10NJ04M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQH21A10NJ04M00-01 today.
SeriesLQH21A10NJ
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH21A10NJ04M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH21A10N, LQH21A10NJ04M00-01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH21A10NJ04M00-01 Details Description
Related parts for LQH21A10NJ04M00-01
TRANSISTOR NPN 20V 20MA TO-92S datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC DGTL MEDIA SOC 361NFBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 7POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 6.8 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
OSC VCTCXO 16.384MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 30POS INLINE PIN datasheet.pdf