Murata Electronics North America LQH31CN1R0M03
LQH31CN1R0M03 picture photo
Mfg. Part Number
LQH31CN1R0M03
Datasheet Download
LQH31CN1R0M03.pdf
Availability of LQH31CN1R0M03
QUANTITY
LQH31CN1R0M03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH31CN1R0M03
Internal Part NumberEIS-LQH31CN1R0M03
Delivery TimeIn stock, ship LQH31CN1R0M03 today.
SeriesLQH31CN
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH31CN1R0M03
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH31C, LQH31CN1R0M03 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH31CN1R0M03 Details Description
Related parts for LQH31CN1R0M03
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC SCREW datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 400MA 600 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 36VOUT 10W datasheet.pdf
Connector Socket 37 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
VARISTOR 216V 3.5KA DISC 10.5MM datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.9A 65 MOHM SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf