Murata Electronics North America LQH31CN220K03
LQH31CN220K03 picture photo
Mfg. Part Number
LQH31CN220K03
Datasheet Download
LQH31CN220K03.pdf
Availability of LQH31CN220K03
QUANTITY
LQH31CN220K03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH31CN220K03
Internal Part NumberEIS-LQH31CN220K03
Delivery TimeIn stock, ship LQH31CN220K03 today.
SeriesLQH31CN
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH31CN220K03
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH31C, LQH31CN220K03 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH31CN220K03 Details Description
Related parts for LQH31CN220K03
RES SMD 330 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 100MW ML3-N2 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 125MW SSMINI3 datasheet.pdf
RES 15 OHM 1/4W 10% AXIAL datasheet.pdf
BUZZ VAC 2.9KHZ FAST DBL PULS datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 31POS THRUHL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 50ppm 20pF 40 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf