Murata Electronics North America LQH31HNR47K01L
LQH31HNR47K01L picture photo
Mfg. Part Number
LQH31HNR47K01L
Datasheet Download
LQH31HNR47K01L.pdf
Availability of LQH31HNR47K01L
QUANTITY
LQH31HNR47K01L Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH31HNR47K01L
Internal Part NumberEIS-LQH31HNR47K01L
Delivery TimeIn stock, ship LQH31HNR47K01L today.
SeriesLQH31HNR
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2kreel
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH31HNR47K01L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH31HN, LQH31HNR47K01L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH31HNR47K01L Details Description
Related parts for LQH31HNR47K01L
FERRITE CHIP BEAD 30 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS DUAL TIN SMD datasheet.pdf
BUZZER MAGN 3V 2.73KHZ 86DB PCB datasheet.pdf
RES 0.01 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ12 13 OLIV datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES SMD 42.2 OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
FIXED IND 75NH 160MA 2.2 OHM SMD datasheet.pdf