Murata Electronics North America LQH32CN100K33L07
LQH32CN100K33L07 picture photo
Mfg. Part Number
LQH32CN100K33L07
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQH32CN100K33L07.pdf
Availability of LQH32CN100K33L07
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQH32CN100K33L07 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH32CN100K33L07
Internal Part NumberEIS-LQH32CN100K33L07
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQH32CN100K33L07 today.
SeriesLQH32CN10
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3225 1210
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH32CN100K33L07
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH32CN1, LQH32CN100K33L07 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH32CN100K33L07 Details Description
Related parts for LQH32CN100K33L07
CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD datasheet.pdf
LCD MODULE 24X2 CHAR TRANSF TN datasheet.pdf
LATCH datasheet.pdf
IC FPGA 744 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
LED RGB DIFFUSED 4SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONN ADAPT N JACK TO SMA JACK datasheet.pdf
IPD M30 SHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 450MA 570 MOHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf