Murata Electronics North America LQH3N330K14M00-01/T052
LQH3N330K14M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQH3N330K14M00-01/T052
Datasheet Download
LQH3N330K14M00-01/T052.pdf
Availability of LQH3N330K14M00-01/T052
QUANTITY
LQH3N330K14M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH3N330K14M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQH3N330K14M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQH3N330K14M00-01/T052 today.
SeriesLQH3N330K14M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH3N330K14M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQH3N330K14M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQH3N330K14M00-01/T052
IC OPAMP GP 1.4MHZ 16SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf