Murata Electronics North America LQH3N470K04M00-01/T052
LQH3N470K04M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQH3N470K04M00-01/T052
Datasheet Download
LQH3N470K04M00-01/T052.pdf
Availability of LQH3N470K04M00-01/T052
QUANTITY
LQH3N470K04M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH3N470K04M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQH3N470K04M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQH3N470K04M00-01/T052 today.
SeriesLQH3N470K04M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH3N470K04M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQH3N470K04M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQH3N470K04M00-01/T052
IC DAC 12BIT 100MSPS HS 28DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 500MA DO213 datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
VALVE CONNECTOR 3POS datasheet.pdf
FERRITE ARRAY 10 OHM 200MA 0804 datasheet.pdf
RES 26.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PLINTH FRONT/BACK 200MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
FUSE 7.2KV 80A 3" M/START datasheet.pdf