Murata Electronics North America LQH4C220K04M
LQH4C220K04M picture photo
Mfg. Part Number
LQH4C220K04M
Datasheet Download
LQH4C220K04M.pdf
Availability of LQH4C220K04M
QUANTITY
LQH4C220K04M Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH4C220K04M
Internal Part NumberEIS-LQH4C220K04M
Delivery TimeIn stock, ship LQH4C220K04M today.
SeriesLQH4C22
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH4C220K04M
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH4C2, LQH4C220K04M Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH4C220K04M Details Description
Related parts for LQH4C220K04M
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
IC MICRO MONITOR LP 8-USOP datasheet.pdf
IC MUX QUAD 2INPUT 16SOEIAJ datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 10A 125V datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
DL CONT LOW WEAR ACTUATED datasheet.pdf
STARTER KIT SMARTFUSION2 SOC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.7V 0.2A 4X2SON datasheet.pdf