Murata Electronics North America LQH88PN200N38L
LQH88PN200N38L picture photo
Mfg. Part Number
LQH88PN200N38L
Datasheet Download
LQH88PN200N38L.pdf
Availability of LQH88PN200N38L
QUANTITY
LQH88PN200N38L Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH88PN200N38L
Internal Part NumberEIS-LQH88PN200N38L
Delivery TimeIn stock, ship LQH88PN200N38L today.
SeriesLQH88PN2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH88PN200N38L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH88PN, LQH88PN200N38L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH88PN200N38L Details Description
Related parts for LQH88PN200N38L
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 56 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-SOIC datasheet.pdf
REPL LED WHT 12V FOR A22 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 10M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 5% 35W TO263 datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 31POS THRUHL datasheet.pdf